کد خبر: 3818361
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
گروه اجتماعی - دانشگاه فرهنگیان اصفهان به عنوان دانشگاه برتر کشور در همایش نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی معرفی شد.

دانشگاه فرهنگیان اصفهان برترین دانشگاه در همایش نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب

یه گزارش ایکنا از اصفهان، امروز دوشنبه 20 خرداد، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد واعظی، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان؛ دانشگاه فرهنگیان اصفهان به عنوان دانشگاه برتر کشور در همایش نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی معرفی و با حضور وی از دانشجویان افتخار آفرین در این عرصه و مسئولین دانشگاه تجلیل شدند.
همایش نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در اردیبهشت ماه با حضور دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه های کشور به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مشهد مقدس برگزار شد.
همایش نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی؛ رویداد ایده پردازی در راستای عملیاتی کردن و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بوده است.دانشجویان پر توان و فعال فرهنگی، دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در رقابت با دانشجویان 74 دانشگاه کشور در این همایش وزین و در ایده پردازی در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با شایستگی تمام و بالاتر از دانشگاه های شرکت کننده، موفق به کسب رتبه برتر کشور شدند.
پس از کسب این موفقیت و افتخار توسط دانشجویان فعال دانشگاه فرهنگیان اصفهان؛ با حضور مدیریت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان و مدیر امور مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور جناب حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد واعظی و مسئولین دانشگاه فرهنگیان اصفهان و نهاد مقام معظم رهبری از دانشجویان برتر کشور در این حوزه تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است در این مراسم از تقی آقاحسینی سرپرست پردیس شهید باهنر اصفهان و مجموعه دانشگاه فرهنگیان به پاس تلاش متعهدانه در این عرصه قدردانی گردید.ضمن تبریک به دانشجویان پر تلاش و موفق آرزوی توفیق روز افزون برای آنها مسئلت داریم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: