کد خبر: 3818662
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
گروه فرهنگی - مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان با اشاره به افتتاح نمایشگاه کاریکاتور «خویشتن خویش را کنیم آباد» گفت: نشست‌های جنبی این نمایشگاه طی سه روز در قالب کارگاه‌های خانه کاریکاتور به تحلیل آثار این نمایشگاه می‌پردازد.

نشست‌های جنبی نمایشگاه «خویشتنِ خویش را کنیم آباد»

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، پور فلاح افزود: آثار این نمایشگاه که شامل آثار کاریکاتور، گرافیک، تصویرسازی، کارتون، طنز می باشد به شناخت درون و ارتقاء رشد شخصیتی و خودآگاهی و... می‌پردازد و در نخستین کارگاه که در ساعت 17روز سه‌شنبه ۲۱ خرداد در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود دکتر احسان نمازی به تحلیل آثار نمایشگاه خواهد پرداخت.
وی ادامه داد: نشست دوم نیز که با حضور هنرمندان و صاحبان آثار در ساعت 17 روز شنبه 25 خردادماه برگزار می‌شود نیز به تحلیل آثار این هنرمندان با حضور دکتر نمازی می‌پردازد و آخرین نشست نیز در ساعت 14 روز پنج‌شنبه ۳۰ خرداد با حضور کارشناسان روان‌شناس در خانه هنرمندان با تحلیل آثار همراه خواهد بود.
مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان تصریح کرد: ورود برای هنرمندان و علاقه‌مندان به این کارگاه‌ها آزاد است.
گفتنی است، نمایشگاه کاریکاتور «خویشتن خویش را کنیم آباد» از روز شنبه 18 خردادماه لغایت روز جمعه 31 خردادماه در گالری خانه هنرمندان اصفهان واقع در خیابان آبشار اول، پارک ایثارگران جهت بازدید عموم دایر است. 

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: