کد خبر: 3822345
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
گروه اجتماعی - مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: از آمادگی لازم جهت حمایت از مدد جویان کمیته امداد امام(ره) در سه حوزه آموزش، ترویج و بازاریابی در حوزه صنایع دستی در پهنه استان اصفهان برخورداریم.

حمایت از مددجویان کمیته امداد در حوزه صنایع دستی

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ امروز سه‌شنبه 3 تیرماه، محمدرضا متین‌پور، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از مدیران کمیته امداد با فریدون الهیاری، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان دیدار کردند.
مدیر کل میراث فرهنگی استان با ایراد سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل و مدیران کمیته امداد امام(ره) در اداره کل میراث فرهنگی تاکید کرد: به مدت 3 سال است که تلاش نموده‌ایم تا در حوزه‌های مختلف ماموریتی خود به ویژه در حوزه صنایع دستی از مددجویان کمیته امداد حمایت نمائیم.
وی افزود: هم اکنون و پس از 3 سال از آغاز همکاری، به نظر می‌رسد که باید با ارائه سازوکارهای مناسب، حمایت از مددجویان کمیته امداد را از سمت حمایت از مشاغل خانگی در راستای کارآفرینی به سوی تاسیس کارگاه های صنایع دستی سوق دهیم.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اشاره به نقش آموزش در جهت تولید کسب و کار جهت مددجویان کمیته امداد تاکید کرد: معتقدیم بر اساس تفاهمات پیشین و جدید مددجویان را در 3 حوزه آموزش، ترویج و بازاریابی در زمینه تولید و فروش صنایع دستی یاری رسانی کنیم.
اللهیاری تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف ما در زمینه حمایت از مددجویان تلاش در راستای آشنائی و کمک به آنها در راستای اشتغالزائی جهت کسب درآمد عادلانه برای این عزیزان به ویژه بازاریابی با انگیزه حمایتی خصوصا در حوزه‌های روستائی با هماهنگی اقامتگاه‌های بومگردی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: