کد خبر: 3781633
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
گروه اجتماعی - سحرگاه امروز حکم قاتل ملیکای ۵ ساله، اهل و ساکن فلاورجان اصفهان ‌در یکی از میادین اصلی شهرستان فلاورجان و در ملأ‌ عام به اجرا درآمد.

قاتل ملیکا به دار مجازات آویخته شد

به گزارش ایکنا از اصفهان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، احمد خسروی‌وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار کرد: ‌سحرگاه امروز حکم قاتل ملیکای 5 ساله، اهل و ساکن فلاورجان اصفهان که در شعبه اول دادگاه کیفری یک دادگستری استان به اعدام و قصاص نفس محکوم شده بود در یکی از میادین اصلی شهرستان فلاورجان و در ملأ عام به اجرا درآمد.
وی افزود: متهم این پرونده در مهر ماه سال جاری در پی یک معامله شوم مواد مخدر، ملیکا طفل 5 ساله فلاورجانی را به گروگان گرفته و به قتل رسانیده بود و با اقدامات سریع قضایی در کمتر از 24 ساعت دستگیر و در کمترین زمان مورد محاکمه قرار گرفت.
خسروی‌وفا یادآور شد: در این پرونده قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان متهم را به جهت قتل ملیکا به قصاص، نسبت به زنای به عنف به فرد دیگری به اعدام، آدم ربایی 20 سال حبس، ایراد ضرب و جرح عمدی به 7 سال حبس، از بابت حبس غیر قانونی طفل و خواهر و برادر وی به 4 سال حبس و برای کودک آزاری به 9 ماه حبس و نیز پرداخت دیه در حق اولیای دم و شکات محکوم کردند.
رئیس دستگاه قضایی استان اصفهان حفظ امنیت و آسایش عمومی را مهمترین رسالت دستگاه قضایی اعلام و تصریح کرد: بی شک دستگاه قضایی استان اشد مجازات‌های قانونی را برای متجاوزان به جان، مال و ناموس مردم و مخلان نظم و امنیت جامعه اعمال خواهد کرد.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: