کد خبر: 3818345
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان؛
گروه فعالیت‌های قرآنی - دهمین دوره تربیت مربی قرآن کودک به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

دهمین دوره تربیت مربی قرآن کودک برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از اصفهان، دهمین دوره تربیت مربی قرآن کودک به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از 1 لغایت 12 تیرماه در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
در اجرای این دوره از شیوه‌های تدریس مکتب‌الرضا(ع) استفاده می‌شود، امتیاز چنین شیوه‌هایی در مقایسه با روش‌های سنتی، بهره‌گیری از روش‌های روزآمد و استفاده از قالب‌های جذابی همچون شعر، داستان و بازی است.
در این دوره موضوعاتی مانند روش تدریس روخوانی قرآن کریم همراه با تجوید ویژه کودکان قبل از دبستان با روش‌های بازی، قصه و شعر و همچنین روش تدریس آیات و احادیث موضوعی و کاربردی ویژه کودکان در قالب سرود، قصه، نقاشی و بازی و روش تدریس عملی نماز و پاسخ به سؤالاتی که کودکان می‌پرسند، به مربیان آموزش داده می‌شود.
تاکنون نه دوره تربیت مربی قرآن کودک با استقبال بی‌نظیر مربیان، خواهران حوزوی، معلمان مقطع ابتدایی، دانشجویان مقاطع مختلف و در رشته‌های مختلف مثل پزشکی، روانشناسی، علوم قرآن و حدیث و کامپیوتر برگزار شده است.
علاقمندان برای ثیت‌نام وشرکت در این دوره می‌توانند به مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی واحد اصفهان واقع در طبقه فوقانی نصلی الغدیر دانشگاه اصفهان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۹۳۲۶۹۴ تماس بگیرند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: