کد خبر: 3818354
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
گروه اجتماعی - استاندار اصفهان گفت: مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند و با نیت خالص و برای رضای خدا در خدمت اهل البیت (ع) باشند.

مداحان الگوی عملی برای دیگران باشند

به گزارش ایکنا از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در دیدار اعضای شورای هیئات مذهبی استان اصفهان، اظهار کرد: مداحان باید مدال افتخار نوکری امام حسین(ع) را قدر بدانند.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه باید بُعد مردمی بودن در مراسم‌های مذهبی حفظ شود، گفت: به دلیل مردمی بودن این مراسم‌ها، ۱۴۰۰ سال است که برگزار می‌شود و باید این بُعد برای همیشه حفظ شود.
عباس رضایی با بیان اینکه مواردی که از سوی مداحان تشریح می شود باید همراه با استنادات کافی باشد، افزود: مسائل دینی باید به صورت تخصصی پیگیری و مطرح شود.
رضایی ساده زیستی و دوری از تشریفات را یکی از مسائل مهم روز جامعه خواهند و افزود: ورود جوانان به حوزه‌های مختلف ضروری است و باید به آنان بها داده و ظرفیت های آن بکار گرفته شود.
وی با تاکید بر اینکه مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند، افزود: باید با کنار گذاشتن هوای نفس برای استمرار راه امام حسین (ع) و اهل البیت تلاش کنیم.
استاندار اصفهان تاکید کرد: باید خلوص و تقوا را پیشه راه خود نماییم و با نیت خالص و برای رضای خدا در خدمت اهل البیت (ع) باشیم.
وی با اشاره به توزیع نذورات مردمی در هیأت مذهبی، اظهار کرد: مداحان باید بر رعایت مسائل بهداشتی در توزیع نذورات مردمی تاکید نمایند.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: