کد خبر: 3819129
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
گروه سیاست و اقتصاد - استاندار اصفهان گفت: پنج پیشنهاد ارزی مختلف در جلسه امروز شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مطرح و به اتفاق آرا به تصویب رسید تا راه برای رونق تولید بیش از پیش هموار شود.

تصویب 5 پیشنهاد برای رونق تولید در اصفهان

به گزارش ایکنا از اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در جلسه امروز شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، اظهار کرد: این جلسات یکی از مهم‌ترین جلساتی است که به صورت ماهیانه برگزار می‌شود تا در جهت اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اجرایی کردن سیاست‌های دولت تدبیر و امید حرکت کنیم.
وی ادامه داد: در این جلسات، مصوباتی که قبلاً کارشناسی شده مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد که امروز نیز به مسائل مربوط به واحدهای اقتصادی که محصولات خود را صادر کرده و هنوز ارز آنها وارد کشور نشده پرداختیم
استاندار اصفهان تصریح کرد: بر همین اساس واحدهای نظارتی و مالیاتی با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور، تصمیمات لازم و راهکارهای مناسب‌تری را برای این فعالان اقتصادی کشور اتخاذ کردند تا بتوانند به فعالیت خود همچنان ادامه دهند.
وی اضافه کرد: پیشنهادات ارزی مختلفی نیز در شورای گفتگوی امروز مطرح و به اتفاق آرا به تصویب رسید تا راه برای رونق تولید بیش از پیش هموار شود.
رضایی خاطرنشان کرد: در این جلسه یازده کاندیدای جدید بخش خصوصی نیز معرفی شدند که هشت نفر از بین آنها در بخش های مختلف اقتصاد، صنعت، معدن، کشاورزی، بازرگانی و ...فعالیت دارند، انتخاب می‌شوند تا تمامی دیدگاه‌های متعدد در جلسات آینده شورای گفت‌وگو مورد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: