کد خبر: 3819366
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق و تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز برای اجرای کارهای نو در حوزه گسترش فعالیت‌های قرآنی و کشف استعدادهای برتر قرآنی تأکید کرد.

تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز راهی برای اجرای کارهای نو در فعالیت‌های قرآنی

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از دفتر امام‌جمعه اصفهان، آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم فعالیت هدفمند در حوزه قرآن تأکید کرد و گفت: اجرای بسیاری از فعالیت‌های قرآنی نیازمند دستورالعمل قانونی بوده تا بتوان قرآن را در سطح جامعه ترویج و گسترش داد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق و تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز برای اجرای کارهای نو در حوزه گسترش فعالیت‌های قرآنی بیان کرد: استعدادهای بسیار خوبی در زمینه قرآنی وجود دارد که لازم است آن‌ها را شناخته و جهت‌دهی کنیم.
عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار با بیان اینکه استان اصفهان برگزیده ملی در زمینه برگزاری آزمون‌های قرآنی است، اظهار کرد: پرداختن به مهم‌ترین عنصر تقویت کننده فرهنگ عمومی یعنی قرآن کریم را از جمله وظایف خود می‌دانیم و در این راستا مقرر شد یکی از وظایف اصلی شورای فرهنگ عمومی استان‌ها پرداختن به مسائل قرآنی باشد.
وی با اشاره به فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی و نیز آموزشی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی و شورای فرهنگ عمومی دو مجموعه اصلی برای تصمیم‌گیری در حوزه قرآن و عترت است و لازم است تصمیمات و مصوبات اصلی در زمینه قرآنی در این دو شورا انجام شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: