کد خبر: 3842507
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
گروه اجتماعی ــ شهرداری منطقه ۹ اصفهان با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان، زمینه‌های لازم برای تأمین و عرضه اقلام مورد نیاز مردم شامل لوازم‌التحریر و کیف و کفش با قیمت مناسب را در آستانه سال تحصیلی جدید مهیا کرده است.

برپایی نمایشگاه «ماه مهر» ویژه بازگشایی مدارس

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان، نمایشگاه عرضه مستقیم انواع نوشت‌افزار، کفش، کیف و برخی از کالاهای اساسی از 20 شهریور به مدت 15 روز در بوستان مهر خیابان آتشگاه برپا شده است.

محمد نصری، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه ۹ شهرداری اصفهان اظهار کرد: نمایشگاه «ماه مهر» تا پنجم مهر در بوستان مهر جنب کوه آتشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ میزبان عموم شهروندان خواهد بود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه شامل ۴۸ غرفه لوازم‌التحریر ایرانی با قیمت دولتی و کیف و کفش با قیمت تولیدی است، افزود: ۲۶ غرفه از این نمایشگاه نیز به‌صورت رایگان در اختیار بهزیستی قرار داده شده تا مددجویان آن تولیدات خود را در آن ارائه دهند.

نصری بیان کرد: با توجه به اینکه مردم این منطقه از قشر ضعیف جامعه هستند، اقدام به راه‌اندازی این نمایشگاه کرده‌ایم تا بتوانند با توجه به شروع سال تحصیلی احتیاجات فرزندانشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: