کد خبر: 3843252
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
گروه اجتماعی - استاندار اصفهان گفت: نباید اجازه دهیم برخی از فرصت طلبان، مشکلات معشیتی مردم را مایه ناامیدی قرار دهند به همین جهت باید در راستای نشاط اجتماعی اقشار مختلف جامعه تلاش کنیم.

فرصت‌طلبان، درصدد ناامید کردن مردم هستند

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در جلسه‌ای که با حضور جمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور، اقشار، معتمدین و گروه‌های اجتماعی این استان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان یکی از سرمایه‌های گرانقدر اجتماعی برای استان اصفهان محسوب می‌شوند.
وی ادامه داد: در دهه هفتاد اولین مجمع خیریه سلامت تشکیل شد که نمونه موفقی از سازمان‌های مردم نهاد به شمار می‌رود.
استاندار اصفهان تاکید کرد: سازمان‌های مردم نهاد، همراهی و همدلی خوبی با کارگزاران خود در دولت تدبیر و امید دارند و امروز نتایج موثر و مفید آن را در جامعه شاهد هستیم.
وی افزود: یک خیریه مردمی هم با عنوان مصرف بهینه آب ایجاد شده تا در این خصوص بین اقشار مختلف مردم فرهنگ سازی شود.
رضایی یادآور شد: به عنوان مدیریت عالی استان به صورت جدی پیگیر مسائل آب هستم و خواهم بود البته بر اساس مصوبه وزارت کشور مقرر شد هیچ برداشت مازادی از سد زاینده رود صورت نگیرد و قوانین 9 ماده‌ای آب به صورت کامل اجرا شود.
وی اضافه کرد: در چارچوب ضوابط و کار کارشناسی دقیق باید نسبت به برداشت آب از زاینده رود اقدام کرد.
استاندار اصفهان تصریح کرد: این استان بیش از 23 هزار شهید تقدیم انقلاب نموده و ایثارگران استان نیز همچنان در جنگ اقتصادی حضور داشته و در تولید غلات فعالیت چشمگیر دارند.
وی ادامه داد: بیشترین کمک‌های مالی به سیل زدگان خوزستان از سوی سازمان‌های مردم نهاد استان اصفهان صورت گرفت و با وجود تخریب‌های صورت گرفته ناشی از سیل در پل دختر استان لرستان با همیاری مردم و مسئولان استان اصفهان دوباره ساخته شد.
رضایی عنوان کرد: استان اصفهان به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردش همواره هدف دشمنان و رسانه‌های خارجی بوده وبه همین دلیل نباید گفته شود که اصفهان سرمایه‌گریز است.
وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات با افزایش اعتماد عمومی و رضایت مندی امکان‌پذیر است که جوانان می‌توانند با وجود ویژگی‌های منحصر به فرد خود در این عرصه به خوبی وارد عمل شوند.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم برخی از فرصت طلبان، مشکلات معشیتی مردم را مایه ناامیدی قرار دهند به همین دلیل باید در راستای نشاط اجتماعی اقشار مختلف جامعه تلاش نمائیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: