کد خبر: 3843536
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
گروه فرهنگی ــ نمایشگاه «راه بی‌پایان» به مناسبت هفته دفاع مقدس تا یکم مهرماه در پارک صفه مورد بازدید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

برپایی نمایشگاه «راه بی پایان» در  پارک کوهستانی صفهبه گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان، مهدی نصراصفهانی، مسئول امور مجموعه تفريحي فرهنگي صفه اظهار کرد: نمایشگاه «راه بی پایان» به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت شهرداری منطقه پنج اصفهان و با هدف آشنایی شهروندان با رشادت ها و از جان گذشتگی‌های رزمندگان دفاع مقدس و همچنین نمایش توان نظامی کشور برپا شده است.

نصراصفهانی افزود: این نمایشگاه از ۲۸ شهریور برپا شده و تا یکم مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب در میدان گردهمایی پارک کوهستانی صفه مورد بازدید شهروندان قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه مسابقات میدانی با ادوات نظامی مثل گذر از میدان مین با پوشش لباس نظامی، شناسایی و خنثی کردن مین و گذر از منطقه شیمیایی اجرا می‌شود.

وی گفت: غرفه‌های کودک، عکاسی با لباس و تجهیزات نظامی و غرفه محرومیت زدایی نیروهای جهادی سپاه از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.

نصراصفهانی با اشاره به برنامه های جنبی نمایشگاه «راه بی پایان» بیان کرد: هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در این نمایشگاه کلیپ‌ها و فیلم‌های ارزشی اکران شده و همچنین سرود و مسابقه اجرا می‌شود.
مسئول مجموعه فرهنگی و تفریحی صفه خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه روز دوشنبه یکم مهرماه همراه با یادواره شهدای شهرداری و گروه مهندسی رزمی ۴۰ صاحب الزمان بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: