کد خبر: 3849094
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ برگزیده رتبه سوم رشته حفظ کل مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: همه چیز در مسابقات به خوبی برگزار شد و مسئولان مسابقات با ما همراهی می‌کردند.

مسئولین مسابقات با شرکت کنندگان همراهی خوبی داشتندزهرا سلطان‌پور، برگزیده رتبه سوم رشته حفظ کل چهل‌و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، در گفت‌وگو با ایکنا اصفهان، اظهار کرد: من از پنج سالگی وارد فضای قرآنی شدم و در کلاس‌های مختلف تجوید، روخوانی و روانخوانی قرآن شرکت کردم، ولی حفظ حرفه‌ای را از 13 سالگی شروع کردم و در 16 سالگی حافظ کلقرآن  شدم.

وی ادامه داد: من از 16 سالگی در مسابقات قرآن شرکت می‌کردم و تقریبا ده سال است که در فضای مسابقات هستم، ولی این پنجمین سالی است که در رشته حفظ کل شرکت کردم. امسال سطح شرکت کنندگان بسیار خوب بود و نسبت به سال‌های قبل همه در سطح خوبی قرار داشتند.

این شرکت کننده رشته حفظ کل مسابقات سراسری قرآن کریم در خصوص کیفیت اجرایی مسابقات خاطرنشان کرد: همه چیز در مسابقات به خوبی برگزار شد. اینکه می‌توانستیم یک همراه با خودمان به مسابقات بیاوریم امتیاز بسیار مثبتی بود و حتی خانم‌هایی که بچه‌هایشان را با خودشان آورده بودند توانستند آنها را نیز پذیرش کنند و از این نظر، مسئولین مسابقات با ما همراهی می‌کردند.

سلطان‌پور افزود: حضور در فعالیت‌های قرآنی تاثیر بسیار زیادی در زندگی من در حیطه درسی و زندگی شخصی دارد. مثلا با اینکه من در سال‌های کنکور به حفظ قرآن پرداخته بودم ولی همیشه شاگرد اول مدرسه بودم و حتی الان در دانشگاه نیز معدل الف و بالای 19 و نیم دارم.

وی گفت: قرآن در زندگی شخصی من مانند احترام به پدر و مادر یا در دیگر فعالیت‌های روزمره‌ام بسیار تاثیرگذار است. به نظر من همه انسان‌ها توانایی حفظ قرآن را دارند و من به آنها پیشنهاد می‌کنم هر روز حداقل یک آیه از قرآن را بخوانند و تاثیر آن را در زندگیشان ببینند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: