کد خبر: 4225101
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۶

مشارکت اصفهانی‌ها در مرحله دوم انتخابات از دور اول پیشی گرفت

استاندار اصفهان گفت: طبق آمار در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات رياست‌ جمهوری، میزان مشارکت مردم این استان در مقایسه با دور اول افزایش یافته است.

جلسه ستاد انتخابات استان اصفهانبه گزارش ایکنا به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، شامگاه جمعه، ۱۵ تیرماه در نشست این ستاد که به‌منظور بررسی و مرور اقدامات انجام‌شده در راستای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: در ایام اخیر، دو انتخابات‌ به‌صورت مستمر و متوالی در ایران اسلامی و استان اصفهان برگزار کردیم که به بهترین نحو ممکن اجرا شدند.

وی ادامه داد: در حوزه‌های امنیت، زیرساخت، پشتیبانی‌های قضایی و حقوقی و... برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شد تا در این آزمون نیز سربلند باشیم.

استاندار اصفهان ضمن اشاره به افزایش میزان مشارکت بسیاری از استان‌ها در مرحله دوم انتخابات ریاست‌‌ جمهوری در مقایسه با دور اول گفت: طبق آمار در مرحله دوم انتخابات، میزان مشارکت مردم شریف استان اصفهان نیز در مقایسه با دور اول افزایش یافت.

وی ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات تأکید کرد: مشارکت همگانی مردم در انتخابات حماسه‌ای برای نظام اسلامی خواهد بود و همه ما اعتراف داریم که انتخابات هدیه‌ای از نهضت امام خمینی(ره) به مردم ما بوده است.

مرتضوی با بیان اینکه حضرت امام(ره) نگاه توحیدی را ضمیمه انتخابات کرد، ادامه داد: ایشان کاری کرد که نگاه مکتبی به انتخابات شکل بگیرد و این موضوع برای نظام جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است.

وی تصریح کرد: در ساعات پایانی باید مراقبت بیشتری شود تا در سلامت و امنیت کامل از آرای مردم امانت‌داری و نتیجه را همان‌طور که مردم انتخاب کرده‌اند، خدمت نظام اسلامی تقدیم کنیم.

انتهای پیام
captcha