حضور 11 داور اصفهانی در آزمون تغییر سطح مدرک داوری مسابقات قرآن
کد خبر: 4215273
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۲

حضور 11 داور اصفهانی در آزمون تغییر سطح مدرک داوری مسابقات قرآن

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: 11 نفر از این استان در مرحله شفاهی آزمون تغییر سطح مدرک داوری مسابقات قرآن شرکت می‌کنند.

حمید بخشی رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهانحمید بخشی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان از شرکت 11 نفر از این استان در مرحله مصاحبه آزمون تغییر سطح مدرک داوری مسابقات قرآن خبر داد و اظهار کرد: این مرحله از روز گذشته، 22 اردیبهشت‌ماه جاری به‌صورت وبینار و سراسری در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شده است و 11 نفر از استان اصفهان شامل پنج داور خانم و شش داور آقا در آن حضور دارند.

وی با بیان اینکه مصاحبه‌ها تا هشتم خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت، افزود: سطح مدارک داوران شرکت‌کننده در این آزمون به فراخور ارزیابی انجام‌شده قابل تغییر است و امکان ارتقا و حتی افت آنها وجود دارد. مدارک پس از تثبیت و تأیید در مراسمی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: اولین دوره طرح سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم در سال 1400 به همت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد که 64 نفر از استان اصفهان شامل 24 نفر خانم و 40 نفر آقا در این طرح حائز رتبه شدند و در رشته‌های صحت حفظ، صوت، لحن، تجوید و وقف و ابتدا مجوز داوری در سطوح یک تا چهار دریافت کردند.

وی بیان کرد: سال گذشته و با سپری شدن دو سال از اعطای این مجوزها و پایان یافتن اعتبار آنها، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه آزمون کتبی طرح شبیه‌سازی داوری را به صورت حضوری برگزار کرد و 11 نفر از استان اصفهان با فراخوان این مرکز در آزمون یادشده شرکت کردند و اکنون در حال گذراندن مرحله شفاهی یا مصاحبه آن هستند.

انتهای پیام
captcha