کد خبر: 3880552
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
امام جمعه موقت اصفهان گفت: مردم با حضور در انتخابات به ندای رهبری پاسخ گفتند و پایبندی خود را به نظام، انقلاب و کشور ثابت کردند.

حضور مردم در انتخابات، پاسخ دندان‌شکنی به بیگانگان است

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان، در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم در پاسخ به ندای رهبری در این دوره از انتخابات نیز مانند دیگر عرصه‌ها حضور پیدا کرده و پایبندی خود را به نظام، انقلاب و کشور ثابت کردند.

وی با بیان اینکه دیروز برای ایران یک جشن ملی بود، گفت: حضور مردم پاسخ دندان‌شکنی به بیگانگان است و کشور و انقلاب را بیمه می‌کند.

امام جمعه موقت اصفهان با تأکید بر اینکه پایداری مردم به نظام و انقلاب دلیل محکمی برای حضور در انتخابات است، افزود: این حضور به معنای این است که مردم بعد از چهل و یک سال هنوز استوار ایستاده و به نظام پایبندند و نوعی امیدواری برای کشور محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام رهبر با اشاره به اینکه حضور مردم برای بیگانگان ناامیدکننده است، ادامه داد: بیگانگان با دیدن این مشارکت، فکر توطئه را از سر خود بیرون می‌کنند.

وی تصریح کرد: مجلس، دولت و همه مسئولان در هر گوشه از این کشور باید در پاسخ به حضور مردم کمر همت ببندند و خدمت به مردم را بهترین پاداش به آن‌ها و بالاترین افتخار برای خود بدانند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: