کد خبر: 3922555
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
انجمن علمی حقوق اساسی شعبه اصفهان با صدور بیانیه‌ای اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن توسط نشریه‌ای فرانسوی را محکوم کرد.

انجمن علمی حقوق اساسی در اصفهان اهانت به قرآن و  پیامبر(ص) را محکوم کرد

به گزارش ایکنا از اصفهان، در متن این بیانیه آمده است: 

باسمه تعالی

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» (الصف: ۸)

حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه‌ای فرانسوی، فضای منفوری را ایجاد کرد و هر صاحب دردی را برآن می‌دارد تا به روشنگری پرداخته و این اقدامات اهانت آمیز و رذیلانه را سم‌زدایی و محکوم کند.

قلم‌‌های زهرآگین، زبان‌های دشنام‌دهنده و حرکت‌های اختلاف افکن که در کشورهای غربی طی سال‌های گذشته بارها مشاهده شده است، بار دیگر عواطف و احساسات همه مسلمانان بلکه همه موحدین و متدینین را جریحه‌دار و آزرده ساخت و حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت دارد.

انجمن علمی حقوق اساسی ایران شعبه اصفهان این اقدام توهین‌‎آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و ضمن هشدار به آمریکا و رژیم صهیونیستی و نوکران آن‌ها در منطقه یادآور می‌شود که ملت‌های مسلمان بویژه مردم شریف ایران در مسائل این منطقه‌ حسّاس، هوشیار بوده و همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: