کد خبر: 3947619
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اعلام کرده است، به منظور حمایت از فعالیت‌های قرآن و عترت، تسهیلات حمایتی از صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت اعطاء می‌شود.

اعطای وام به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت برای ایجاد کارآفرینی و اشتغال‌زایی

به گزارش ایکنا از اصفهان، بنابر اعلام، حجت‌الاسلام یعقوبی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، تسهیلات با هدف کارآفرینی و اشتغال‌زایی ویژه مؤسسات فعال و دارای پروانه فعالیت معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی اعطاء می‌شود. این تسهیلات با نرخ کارمزد ۴ درصد سود است و همه تقاضاها در کارگروه استانی اشتغال فرهنگ و هنر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مؤسسات متقاضی بعد از ثبت‌نام در سامانه تحفه و تأیید استانی برای انجام کارها به معاونت قرآن ارجاع و سپس به صندوق کارآفرینی امید برای اخذ تسهیلات معرفی می‌شوند. با توجه به شاخص‌های ارزیابی مؤسسات که شامل گستره خدمات، میزان تولید آثار و محصولات قرآنی، ارائه خدمات قرآن و عترت در بستر فضای مجازی، میزان مشارکت در آزمون‌های سراسری قرآن و عترت (در سه سال اخیر)، تعداد کادر اجرایی و آموزشی مشمول پرداخت حق بیمه اجباری و سابقه مؤثر مؤسسه است، از ۱۰۰ تا ۶۰۰ میلیون ریال وام تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: