کد خبر: 3949581
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
معاون فرهنگی، تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تبلیغ تخصصی با توجه به مسئله‌محور شدن فعالیت‌های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، شکل جدیدی به خود گرفته است.

فعالیت‌های تبلیغی دفتر تبغلیات اسلامی مسئله‌محور شده است

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت‌الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی، تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، پنجم بهمن‌ماه در سخنانی اظهار کرد: در عصر کنونی مخاطب دیگر منفعل نیست و پیام را به سادگی قبول نمی‌کند، بلکه مخاطب امروز هوشمند است و نسبت به پیام‌ها روحیه کنش‌گری فعال و انتخاب‌گری دارد، از این رو لازم است پیام‌آوران دینی با افزایش دانش‌های تخصصی و توانمندشدن و کسب مهارت‌های لازم در عرصه تبلیغ دین وارد شوند.

وی بیان کرد: اعزام‌های مبلغ براساس مسئله‌محوری و تربیت مبلغان در موضوعات تخصصی خواهد بود و همچنین لازم است برای تبلیغ‌های تخصصی رصد و آسیب‌شناسی به‌صورت مستمر انجام شود تا کیفیت این فعالیت‌ها به بالاترین حد رضایت خود برسد.

معاون فرهنگی، تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: شناسایی و جذب مبلغان متخصص از میان مبلغان عمومی برادر و خواهر برای به‌کارگیری ظرفیت‌های حداکثری علمی و تبلیغی همراه با حمایت و هدایت به سمت رویکرد مسئله‌محوری در حال انجام است.

اهتمام گفت: از ابتدای دی‌ماه امسال تاکنون ۴۰ نفر از مبلغان فعال و شاخص دفتر اصفهان که در مباحث تخصصی فعالیت داشته‌اند، پرونده‌های تبلیغ عمومی آنها به پرونده تبلیغ تخصصی در گرایش‌ها و تخصص‌های مختلف از جمله مشاور دینی، کلام نوجوان، مبلغ خانواده، سواد رسانه و فرق و ادیان به‌صورت رسمی پذیرفته شده است.

وی در پایان اظهار کرد: تمام مبلغان عمومی برای تبدیل پرونده به مبلغ تخصصی می‌توانند به نشانی اینترنتی dte.bz/7291 مراجعه و درخواست خود را برای بررسی بیشتر ثبت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: