اجرای نمایش «به جرم عشق» در کاشان
کد خبر: 4183159
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸

اجرای نمایش «به جرم عشق» در کاشان

نویسنده و کارگردان نمایش «به جرم عشق» گفت: درون‌مایه این نمایش در رابطه با موضوع «زن، زندگی و آزادی» تعریف شده است.

اجرای نمایش «به جرم عشق» در کاشاندومین اجرای نمایش «به جرم عشق» کاری از گروه هنری باران از پایگاه هدی حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) با حمایت بسیج جامعه زنان کاشان و با حضور ۱۰۰ نفر از دانش‌آموزان دوره متوسطه و بانوان کاشانی، امروز، ۲۹ آبان‌ماه در کانون فرهنگی تربیتی الزهرا(س) انجام شد.

معصومه سپهری‌خواه، نویسنده و کارگردان این نمایش در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان در معرفی این اثر اظهار کرد: نمایش «به جرم عشق» از لحاظ محتوا و آهنگسازی در شمار کارهای برتر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه درون‌مایه این نمایش در رابطه با موضوع «زن، زندگی و آزادی» تعریف شده است، گفت: قصه این اثر درباره خانواده‌ای ایثارگر است؛ پدر به شهادت رسیده و تفکرات دختر کوچک خانواده با ورود به جمع دوستی‌هایی که با عقاید و فرهنگ مذهبی آنها سازگاری ندارد، کم‌کم تغییر می‌کند، به‌طوری که به جمع آشوبگران می‌پیوندد.

بازیگر و کارگردان برتر جشنواره تئاتر مسجد سال ١۴٠١ که پیش از این کارگردانی نمایش‌های «چادر سفید» و «خسوف عشق» را نیز بر عهده داشته است، ادامه داد: مادر خانواده از این وضعیت بسیار آزرده است تا اینکه برادر در همین آشوب‌ها به شهادت می‌رسد و رویه داستان تغییر می‌کند.

وی بیان کرد: در نمایش «به جرم عشق»، دیانا ملکیان و زهرا مصطفایی، بازیگران برگزیده جشنواره تئاتر مساجد و همچنین کوثر فدایی، عاطفه اهوازی و نرگس اسماعیل‌بیگی به نقش‌آفرینی می‌پردازند. طراح صحنه و نورپرداز این اثر نیز زینب اسماعیلی‌نیا، صدابردار، زهرا فدایی و خواننده و آهنگساز، سهراب معنوی است.

زهراسادات محمدی

انتهای پیام
captcha