کد خبر: 3873605
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
گروه معارف ــ دومین جلسه شورای هماهنگی برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

دومین جلسه شورای هماهنگی برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان

به گزارش ایکنا به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام محمدعلی انصاری در دومین جلسه شورای هماهنگی برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان پیرامون برگزاری این همایش نکاتی را متذکر شد و گفت: لازم است برای برگزاری همایش مکتب اخلاقی با صاحب نظران مشورت شود تا از نظرات کارشناسی آنان برای بهبود کیفیت برگزاری این همایش بهره برد که در این زمینه پیشنهادات اساتید حوزه علمیه اصفهان بدون شک راهگشا خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه لازم است در تقسیم بندی وظایف کمیته‌ها دقت نظر صورت پذیرد، خاطرنشان کرد: چاپ چند عنوان کتاب فاخر و مقاله اثرگذار در این زمینه علاوه بر اینکه در بالا بردن سطح کیفی همایش موثر است زمینه مناسبی را برای شناساندن بزرگان مکتب اخلاقی اصفهان را به جامعه علمی کشور فراهم می‌آورد.

وی همچنین با اشاره به نمایشگاه آثار و تصاویر بزرگان مکتب اخلاقی اصفهان اظهار کرد: پیش نشست و جلسه تبیین برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان در اسفندماه به منظور تبیین کم و کیف و فرآیند این همایش با حضور صاحب نظران و اصحاب رسانه موثر است.

در این جلسه همچنین سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: