کد خبر: 3949378
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: طرح‌های «همساده‌ها» با اشاره به ساده‌زیستی گذشته و یادآوری نوستالژی قدیم، در 300 گالری شهری نمایش داده می‌شود.

نمایش همدلی و مشکل گشایی «همساده‌ها» در گالری‌های شهر

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان، احمد رضایی‌ امروز 4 دی‌ماه، اظهار کرد: رویکرد تابلوهایی که در این دوره، روی گالری‌های شهر نصب شده، با گذشته متفاوت بوده و قرار است به صورت سریالی در معرض دید شهروندان قرار گیرد.

وی افزود: گرافیک تابلوهایی با عنوان «همساده‌ها» که اشاره به لهجه اصفهانی همسایه‌ها دارد، با گرافیک‌های قبلی متفاوت بوده و به‌نحوی طراحی شده که نشان‌دهنده ساده‌زیستی گذشته و یادآوری نوستالژی قدیم در تصاویر دارد.

رضایی با اشاره به اینکه پنج طرح در 300 تابلوی شهری قرار گرفته، افزود: رفتار همسایه‌ها در دوران قدیم با یکدیگر در این طرح‌ها نشان داده شده است که به مواردی همچون با خبر بودن از یکدیگر، همدلی و مشکل‌گشایی اشاره دارد.

وی تصریح کرد: این تابلوهای سریالی در دوره بعدی، همسایه‌ها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد که در آن به روزگار امروز همسایه‌داری و فرهنگ آپارتمان‌نشینی اشاره خواهد داشت.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان برای دریافت و دانلود طرح‌های تبلیغات شهری می‌توانند به نشانی esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: