کد خبر: 4004748
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از پخش برنامه «جوانی به توان نو» در 24 قسمت از شبکه اصفهان خبر داد.

پخش برنامه «جوانی به توان نو» از شبکه اصفهان

به گزارش ایکنا، به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، سیدصالح خشوعی، رئیس اداره فرهنگی این سازمان اظهار کرد: طرح «به وقت نوجوانی» از سال ۱۳۹۸ در خانه نوجوان، وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان آغاز به کار کرد و اینک نیز با همکاری هفت منطقه شهرداری اصفهان در حال اجراست.

وی افزود: برنامه به وقت نوجوانی شامل کانون‌هایی است که نوجوانان در آن مهارت‌هایی را کسب می‌کنند و خروجی این کانون‌ها، تهیه تعدادی برنامه اینترنتی و برنامه تلویزیونی است که برنامه «جوانی به توان نو» هم یکی از آنهاست. 

رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: بر اساس تفاهم‌نامه سازمان با صدا و سیمای مرکز اصفهان، برنامه «جوانی به توان نو» در 24 قسمت، پنجشنبه‌های هر هفته از شبکه اصفهان پخش می‌شود.

خشوعی ادامه داد: نوجوانانی که در کانون‌های فیلم، تئاتر، مجری‌گری، داستان‌نویسی، ادبیات و کافه کتاب حضور داشتند، با توجه به مهارت‌هایی که کسب کرده‌اند، در ساخت این برنامه‌ها همکاری داشته‌اند.

وی اضافه کرد: چهار قسمت از این برنامه تاکنون پخش شده که به موضوعاتی همچون فضای مجازی، مد و لباس، مدیریت مالی و مدیریت احساسات پرداخته است.

یادآور می‌شود؛ برنامه «جوانی به توان نو» با بخش‌های دلچسب نوجوان‌پسند، پنجشنبه‌های هر هفته ساعت 15:30 از شبکه پنج اصفهان پخش می‌شود که علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرام khane_nojavan_esf@ مراجعه کنند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: