کد خبر: 4218268
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۱
مدیرکل دادگستری اصفهان:

نتیجه‌بخش بودن اقدامات آیت‌الله رئیسی در آینده مشخص می‌شود

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری با بیان اینکه اتخاذ تصمیمات اساسی از ویژگی‌های بارز شهید آیت‌الله رئیسی بود، گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمود، بسیاری از تصمیمات زیرساختی که ایشان اتخاذ کرد، در آینده نتیجه‌بخش می‌شود.

مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهانبه گزارش ایکنا و به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، مدیرکل دادگستری استان امروز، پنجم خردادماه در مراسم بزرگداشت شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت در ستاد سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) اصفهان اظهار کرد: حادثه شهادت آیت‌الله رئیسی جهان را به تعجب و حیرت انداخت و همه از این اتفاق ناراحت و غمگین شدند.

وی افزود: ایمان ستون‌ اول و خمیرمایه بنای حیات طیبه است و آیت‌الله رئیسی در مقام رئیس‌جمهور با ایمانی عمیق به خداوند، مسیر اسلام را دنبال کرد. با وجود اینکه ایشان در جایگاه‌های متعدد دستگاه قضایی حضور داشت، ولی پس از انتخاب در مقام رئیس قوه قضائیه، خود را بی‌نیاز از مشورت ندید و با وجود تجربه ۴۰ ساله، ابایی از مشورت گرفتن از مجموعه افراد زیردست نداشت.

مدیرکل دادگستری استان اصفهان بلندهمتی در کارها و تصمیمات اساسی را از دیگر ویژگی‌های شهید رئیسی بیان کرد و افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمود، بسیاری از تصمیمات زیرساختی که ایشان اتخاذ کرد، در آینده نتیجه‌بخش می‌شود.

وی ولایتمداری را از دیگر ویژگی‌ شهید رئیسی دانست و گفت: شهید رئیسی از عمق جان ولایت‌پذیر بود، نه اینکه تظاهر به ولایت داشته باشد. وی معتقد بود که در همه امور باید مبتنی بر نظر ولایت فقیه حرکت کرد و در بسیاری از سفرها، حضور مردم و استقبال از خود را در راستای استقبال از انقلاب و نظام اسلامی توصیف می‌کرد.

جعفری با اشاره به دغدغه آیت‌الله رئیسی برای رفع محرومیت تصریح کرد: ایشان به دور از شعار در هر مقطعی تلاش می‌کرد تا اقدامی برای رفع محرومیت انجام دهد و عملگرا، خدامحور و ارزشی بود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
captcha