کد خبر: 4225901
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶

آغاز عملیات ساخت زائراسرای شهرداری اصفهان در مرز چذابه

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان گفت: عملیات ساخت زائرسرای این نهاد در مرز چذابه در زمینی به مساحت یک هزار و ۷۰۰ متر مربع آغاز شده است.

پایانه مرزی چذابهبه گزارش ایکنا و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، سیدمهدی عسگری، رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان از آغاز احداث زائرسرای این نهاد در مرز چذابه خبر داد و اظهار کرد: این زائرسرا از ابتدای ماه صفر آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی است.

وی افزود: پس از تعیین پیمانکار مناسب برای ساخت زائرسرای شهرداری اصفهان در مرز چذابه، عملیات اجرایی این مکان از امروز با انجام دیوارکشی آغاز شده است.

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان ادامه داد: زمینی که زائرسرا در آن ساخته می‌شود، یک هزار و ۷۰۰ متر مربع مساحت دارد که دو سوله ۲۰۰ متری، ۱۰ چشمه سرویس بهداشتی، ساختمان اداری و ساختمان استقرار نیروهای خدماتی در آن احداث می‌شود.

وی با اعلام اینکه این زائرسرا از ابتدای ماه صفر امکان خدمت‌رسانی به زائران را در مرز چذابه دارد، گفت: علاوه بر زائرسرا، در مسیری هزار متری که مخصوص پیاده‌روی زائران به سمت مرز است، سایه‌بان نصب خواهیم کرد که اقدامات اجرایی آن در حال انجام است.

عسگری بیان کرد: عملیات احداث دستگاه مه‌پاش و نصب سیستم خنک‌کننده در مسیر سایه‌بان نیز در حال انجام است.

انتهای پیام
captcha