کد خبر: 3887174
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: این نوروز را در خانه بمانیم و بازی‌سازی کنیم، بیایید این بهار را شادتر از همه بهارهایی که داشته‌ایم کنار هم بمانیم تا ارمغانش سلامتی و شادی برای همه باشد.

تعطیلات نوروز را در خانه بازی سازی کنیم

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، سیدمحمد قلمکاریان با اشاره به اینکه هر تهدیدی را می‌توان به فرصت تبدیل کرد و باتوجه به اینکه در روزهای بسیار سختی قرار داریم و شیوع بیماری کرونا نیز مشکلات و مسائل زیادی را برای همه جامعه به وجود آورده است اظهار  کرد: ما می‌توانیم از این رویداد پیش آمده که باعث شده تا تمام اعضاء خانواده در خانه بمانند برای گذراندن وقت بیشتری بایکدیگر استفاده کنیم و لحظات شاد و خوبی را به وجود آوریم و از این فرصت برای تعمیق بیشتر روابط خانوادگی استفاده کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان سال ۹۹ را با نویدی تازه آغاز می‌کند خاطر نشان کرد: این نوروز را در خانه بمانیم و بازی سازی کنیم، بیایید این بهار را شادتر از همه بهارهایی که داشته‌ایم کنار هم بمانیم تا ارمغانش سلامتی و شادی برای همه باشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه یادآور شد: باتوجه به اینکه در برهه کنونی خانواده‌ها باید در خانه بمانند و ایام نوروز نیز پیش رو است در همین راستا نیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از این فرصت استفاده کرده است و جهت عمل به وظایف ذاتی خود و به عنوان یار همیشه همراه کودکان و نوجوانان طرحی را با عنوان «تعطیلات نوروز را در خانه بازی سازی کنیم» ویژه خانواده‌ها و فرزندان کودک و نوجوان آنان در ایام نوروز 99 طراحی کرده است.

قلمکاریان ادامه داد: در همین راستا خانواده‌ها می‌توانند بازی جدیدی را طراحی کنند و با فرزندان خود اجرا کنند یا اینکه با تغییر بازی‌ها، طرح‌هایی تازه خلق کنند تا بتوانند بازی‌ها را در خانه و در کانون گرم و صمیمی خانواده خود اجرا کنند و طرح‌ها و ایده‌های خود را برای کانون پرورش فکری ارسال کنند تا به بهترین و برترین بازی‌ها و ایدهای سرگرمی جوایزی توسط کانون پرورش فکری اهدا شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه افزود: علاقمندان برای شرکت در این طرح می‌توانند انواع بازی‌های حرکتی و مهارتی، فکری، دیجیتالی و.... را طراحی و اجرا نمایند این بازی ها می تواند فردی یا گروهی طراحی و اجرا شود و پس از طراحی و آماده سازی بازی‌ها خانواده از این بازی ها فیلمی با مدت زمان 90 ثانیه الی 2 دقیقه تهیه و به آدرس peykomid99@gmail.com ارسال نمایند.

سید محمد قلمکاریان در ادامه اضافه کرد: کلیه دانش آموزان 7 الی 15 سال با مشارکت اعضاء خانواده خود می‌توانند در این طرح شرکت کنند و همچنین لازم به توضیح است که آثار ارسالی باید دارای نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام بازی، تعداد شرکت کتنده و گروه سنی باشد و مهلت ارسال آثار نیز تا پایان فروردین ماه 1399 است.

وی در ادامه بیان کرد: پس از اتمام زمان و بررسی بازی‌ها طی مراسمی از برگزیدگان این طرح نیز تقدیر به عمل می‌آید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: