کد خبر: 3887644
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
برای جلوگیری از شیوع کرونا؛
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان گفت: ارائه خدمت به مددجویان تا عادی شدن شرایط حتی الامکان به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه‌های e.emdad.ir و ۰۹۶۸۸۷ انجام خواهد شد.

خدمات کمیته امداد اصفهان  غیر حضوری شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد اصفهان، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه اولویت اصلی این نهاد در شرایط کنونی حمایت از جامعه تحت پوشش و جلوگیری از آسیب دیدن آنهاست، گفت: ارائه خدمت به مددجویان تا عادی شدن شرایط حتی الامکان به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.

وی با اشاره به روش های پیش بینی شده برای ثبت درخواست های مددجویان به شکل غیر حضوری گفت : پایگاه اینترنتی e.emdad.ir و سامانه تلفنی ۰۹۶۸۸۷ برای این منظور راه اندازی شده است.

زارع ادامه داد: مددجویان می‌توانند با مراجعه به این سامانه ها و وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه درخواست‌های خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ثبت کنند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان در پایان تاکید کرد: همکاران ما بر اساس دستور العمل های ابلاغی از مراجع ذی ربط درباره فعالیت ادارات در دفاتر این نهاد در سراسر استان حضور داشته و به درخواست‌های الکترونیکی ثبت شده رسیدگی خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: