کد خبر: 3916532
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
25 و 26 مرداد ماه؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: چهل وسومین دوره از مسابقات قرآن کریم استان اصفهان در دو روز 25 و 26 مرداد ماه برگزار و برگزیدگان به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، حجت‌الاسلام محمدحسین بلک با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره از مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهار کرد: مراحل قبلی از این مسابقه در سطح شهرستان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شده و با توجه به ساعت‌های مشخص شده برای حضور متسابقین، تجمع و ازدحام نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: تمام نکات بهداشتی از جمله وسایل مورد نیاز پیش بینی شده و نظارت به طور مستمر شکل خواهد گرفت؛ بنابراین این دوره از مسابقه در دو روز 25 و 26 مرداد ماه به ترتیب برای برادران و خواهران و با دستور العمل بهداشتی برگزار می‌شود.

اوقاف استان اصفهان با بیان اینکه ریزشی در تعداد ثبت نامی‌های این دوره از مسابقات نداشته‌ایم، گفت: بر اساس ثبت نام انجام شده بالای 90 درصد از متسابقین حضور خواهند داشت و نسبت به دوره‌های قبل تعداد ثبت نامی‌ها کاهش نیافته است.

وی با بیان اینکه یکی از صحنه‌های متداول برای استعداد یابی قرآنی، مسابقات است، خاطر نشان کرد: بخش‌های آموزشی در طول سال توسط مراکز قرآنی و مردمی بهترین زمینه برای رشد نخبه‌های قرآنی است، البته سازمان اوقاف در صدد روش‌های نوین برای استعدادیابی و جذب است که نه تنها در روزهای محدود مسابقات بلکه در طول سال نیز مستعدین را شناسایی کند.

 بلک ادامه داد: منتخبین این دوره از مسابقات به مرحله کشوری راه خواهند یافت و به برگزیدگان در هر رشته جوایز نفیسی اهدا می‌شود. 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: