به گزارش خبرگزاری بینالمللی قرآن (ایکنا)، مسیرها دهگانه راهپیمایی یومالله 22 بهمنماه که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام شده به شرح ذیل است:
مسیر شماره یک: مسجد امام حسین(ع) – میدان امام حسین(ع) – خیابان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی
مسیر شماره دو: مسجد جامع ابوذر – میدان ابوذر – خیابان ابوذر – خیابان شهید آیت الله سعیدی - میدان آزادی
مسیر شماره سه: خیابان تختی – خیابان شهید آیتالله سعیدی - مسجد امام هادی(ع) – خیابان شهید آقایی – میدان معلم میدان آزادی
مسیر شماره چهار: مسجد دارالسلام – میدان منیریه – خیابان شهید معیری – خیابان کارگر – میدان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی
مسیر شماره پنج: مسجد الجواد(ع) – میدان هفتم تیر – خیابان شهید آیتالله مفتح – خیابان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی
مسیر شماره شش: مسجد حضرت امیر(ع) – خیابان کارگر شمالی – خیابان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی
مسیر شماره هفت: مسجد المهدی(ع) – خیابان ستارخان - خیابان شادمهر – خیابان آزادی – میدان آزادی
مسیر شماره هشت: مسجد حضرت ابوالفضل(ع) – خیابان ستارخان - خیابان شادمهر – خیابان آزادی – میدان آزادی
مسیر شماره 9: مسجد جامع امام سجاد(ع) – خیابان آیتالله اشرف اصفهانی – فلکه دوم صادقیه – خیابان محمد علی جناح - میدان آزادی
مسیر شماره 10: مسجد امام جعفر صادق(ع) – فلکه دوم صادقیه – خیابان محمد علی جناح - میدان آزادی
یادآور میشود شروع راهپیمایی ساعت 9 است و مراسم رسمی در میدان آزادی از ساعت 10 آغاز میشود.