کد خبر: 3873712
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
گروه معارف ــ مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نشست‌های تخصصی ایام فاطمیه با عنوان فاطمیّات ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار خواهد شد.

نشست‌های تخصصی فاطمیّات برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت‌الاسلام حامد اهتمام، اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا علیها سلام الله علیها، الگویی است برای تمام انسان‌ها و حجت خدا بر امامان معصوم علیهم السلام و توجه به این الگوی رفتاری همراه با ترسیم ابعاد شخصیتی ایشان ضروری است.

وی گفت: معرفی حضرت زهرا سلام الله علیها با بیان ابعاد اخلاقی وعملی ایشان در قالب یک اسوه بی بدیل و الگوگیری برای تمام جوانب زندگی فردی و اجتماعی از جمله مهم‌ترین وظایف مبلغان علوم دینی است.

مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در ادامه تصریح کرد: این نشست‌ها با حضور حجج اسلام، علی رهبر، مهدی نیلی‌پور، سید علیرضا تراشیون، سید ابراهیم حسینی و محمد قطبی با تبیین سیره اخلاقی، اجتماعی، تربیتی و سیاسی حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه عموم طلاب و مبلغان می‌توانند در این برنامه شرکت کنند، گفت: نشست‌های تخصصی فاطمیّات از روز شنبه 5 بهمن 1398 به مدت چهار روز از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار و بعد از دوره آموزشی با تعاملی که با مدارس و مراکز فرهنگی انجام شده است، اعزام‌‌ها انجام خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: