کد خبر: 3970782
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از 13 اردیبهشت‌ماه تاکنون 485 متقاضی از اصفهان برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام 485 متقاضی از اصفهان در مسابقات سراسری قرآن

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان، اظهار کرد: ثبت نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت‌ماه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 485 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌ نام کرده‌اند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان اصفهان با 165 نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه شهرستان‌های کاشان با 66 متقاضی، خمینی‌شهر با 40 متقاضی، شاهین‌شهر با 27 متقاضی و نجف‌آباد با 23 متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند، گفت: سمیرم، خور و بیایانک و بادرود نیز تاکنون کمترین متقاضی را داشته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه بر اساس ابلاغ صورت گرفته تبلیغات برگزاری این مسابقات در در فضای مجازی، مؤسسات قرآنی و مراکز قرآنی و بقاع متبرکه انجام شده است، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند تا 13 خردادماه سال جاری با مراجعه به سایت http://www.quraniran.ir/ نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.

بخشی با بیان اینکه 302 نفر از شرکت‌کنندگان در این مسابقات تاکنون خانم و 183 نفر آقا بوده‌اند، گفت: پیش‌بینی ما ثبت نام حداقل 650 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن است. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: