کد خبر: 4103781
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
در آزمون کتبی مرحله مقدماتی نهایی صورت گرفت

اصفهان؛ رتبه اول مسابقات سراسری قرآن در رشته ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه

استان اصفهان با 20 نفر برگزیده، به‌عنوان رتبه اول کشوری مرحله مقدماتی نهایی چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در رشته ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه شناخته شد.

مسابقات سراسری قرآن کریم

حمید بخشی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان اظهار کرد: مرحله نهایی چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در رشته نغمات دینی، از 19 تا 23 آذرماه جاری به میزبانی استان قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: بر این اساس از استان اصفهان، محمدمهدی شرکت و سعیدرضا حق‌شناس در رشته اذان، سیدمحمدرضا جعفریان، محمد ناطقیان، علیرضا سلامی و سهام بنی‌نعمه در رشته دعاخوانی و گروه‌های ملکوت(آقایان) و انسیة‌الحورا(بانوان) در رشته مدیحه‌سرایی، به مرحله نهایی راه یافته‌اند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: مرحله اول مقدماتی نهایی چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش معارفی نیز 26 آبان‌ماه به‌صورت برخط و کتبی برگزار شد که از استان اصفهان، 9 نفر در رشته تفسیر عمومی، 20 نفر در رشته ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه و چهار نفر در رشته ترجمه و مفاهیم صحیفه سجادیه حائز رتبه شدند.

وی بیان کرد: این افراد باید در مرحله دوم مقدماتی نهایی که به‌صورت برخط و شفاهی برگزار و تاریخ آن متعاقبا اعلام می‌شود، شرکت کنند. ضمن اینکه استان اصفهان با 20 نفر برگزیده، به‌عنوان رتبه نخست کشوری مرحله اول مقدماتی نهایی چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در رشته ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه شناخته شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha