کد خبر: 4225246
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹

تهیه اولین نقشه گردشگری آرامستان‌های معاصر کشور در اصفهان

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان از تهیه اولین نقشه گردشگری آرامستان‌های معاصر کشور با محوریت معرفی اماکن زیارتی این مراکز خبر داد.

آرامستان باغ رضوان اصفهانبه گزارش ایکنا و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، علی حاجیان، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی این مجموعه اظهار کرد: امسال موفق به تولید 8 کتاب در حوزه‌های کودک، روانشناسی سوگ، احکام فقهی مربوط به مرگ و معرفی اشخاص و چهره‌های مدفون در آرامستان شدیم.  

وی با اشاره به تولید مجموعه 30 قسمتی «واقعه» گفت: این مجموعه که با حضور چهره‌های استانی و ملی و بر اساس گفت‌وگوهایی درباره موضوع معاد تولید شده بود، در ماه مبارک رمضان امسال از سیمای مرکز اصفهان به روی آنتن رفت.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان ادامه داد: علاوه بر این، مجموعه پادکست 100 قسمتی با نام «پادکست زندگی» که برگرفته از مفاهیم عمیق نهج‌البلاغه و آیات و روایات درباره مرگ بوده، از سوی این سازمان تولید شده است. 

وی همچنین از تولید فیلمی کوتاه با نام «دستکش»، اولین تولید سینمایی این سازمان خبر داد و گفت: در ادامه اقدامات فرهنگی، اولین نقشه گردشگری آرامستان‌های معاصر کشور را تولید کردیم. این نقشه تمام اماکن زیارتی و مکان‌هایی را که مردم می‌توانند در آنجا حضور بیابند و افراد شاخص و نامدار را زیارت کنند، معرفی می‌کند.

انتهای پیام
captcha