کد خبر: 4225838
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۹

اعزام 1300 مبلغ اصفهانی در ماه محرم به سراسر کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از اعزام 1300 مبلغ آقا و خانم برای تبلیغ در ایام ماه محرم از اصفهان به سراسر کشور به صورت فردی و گروهی و در دو سطح عمومی و تخصصی خبر داد.

اعزام مبلغبه گزارش ایکنا و به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه مبلغان دینی سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند، اظهار کرد: اهمیت جهاد تبیین در طول تاریخ مشخص است، چنانکه تبیین حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) برای قیام عاشورا باعث شد نام و یاد امام حسین(ع) تا امروز زنده بماند و تداوم این راه وظیفه همه ماست.

وی یکی از مهم‌ترین عرصه‌های تبلیغ امروز را جهاد تبیین و امیدآفرینی بیان کرد و افزود: برای آمادگی هر چه بیشتر مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های تبلیغی در ایام ماه محرم، سلسله جلسات آموزشی با عنوان «مدرسه عاشورا» برای آنها برنامه‌ریزی و برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه 1300 مبلغ آقا و خانم برای تبلیغ در ایام ماه محرم از اصفهان به سراسر کشور اعزام شده‌اند، ادامه داد: اعزام‌ها به صورت فردی و گروهی در دو سطح عمومی و تخصصی انجام شده است و مبلغان در مکان‌های تبلیغی خود مستقر شده‌اند و به مدت 12 روز فعالیت‌های تبلیغی خواهند داشت.

وی گفت: نیازسنجی تبلیغی تدوین‌شده کمک می‌کند تا فرایند تبلیغ در مناطق گوناگون بر اساس ظرفیت محل تبلیغ و تخصص و توان گروه‌های تبلیغی و مبلغان انجام شود تا بهترین بازدهی و اثرگذاری را برای مخاطبان داشته باشد. امیدوارم همه تلاش‌های محبان و مبلغان اهل بیت(ع) مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.

انتهای پیام
captcha