کد خبر: 4004799
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱
در مراسم اختتامیه انجام شد؛
برگزیدگان سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان در دو بخش ملی و بین‌الملل معرفی شدند.

معرفی برگزیدگان سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان

به گزارش ایکنا از اصفهان، اختتامیه سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان عصر امروز، ۲۱ مهرماه در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد و برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی شدند. بر این اساس، نتایج داوری آثار این دوره از جشنواره در دو بخش ملی و بین‌الملل به شرح زیر است:

جوایز بخش ملی:

فریاد بیات، برنده دیپلم افتخار برای فیلم «آشمچز؛ یک اشتباه دیجیتالی» در بخش وب‌سری.

فهیمه قبادی، کارگردان فیلم «آی دی»، برنده دیپلم افتخار بهترین فیلم پویانمایی کوتاه.

متین رکن، کارگردان فیلم «منم سمیرا»، برنده پروانه زرین بهترین فیلم داستانی کوتاه.

فیلم «راز قلعه» به کارگردانی کریم رناسیان، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم بلند داستانی.

نبی قلی‌زاده، کارگردان فیلم «پسرم رسول»، برنده دیپلم افتخار جایزه «شهید بهنام محمدی».

مسعود سخاوت‌دوست، سازنده موسیقی متن فیلم «لیپار»، برنده پروانه زرین بهترین دستاورد فنی.

فیلم «بام بالا»، برنده دیپلم افتخار جایزه زاون قوکاسیان.

آندیا یحیی‌پور، برنده پروانه زرین بهترین بازیگر کودک برای بازی در فیلم «میان صخره‌ها».

امیرمحمد عبدی، نویسنده فیلم «بام بالا»، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه.

فیلم «لیپار» ساخته حسین ریگی، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کارگردانی.

مختار عبداللهی، کارگردان فیلم «میان صخره‌ها»، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین ویژه هیئت داوران.

بهروز نشان، برنده پروانه زرین بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران برای فیلم «پسران دریا».

فیلم «آی دی»، برنده دیپلم افتخار بخش داوران کودک و نوجوان (داوری در سامانه‌های اینترنتی).

فیلم «بام بالا»، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین داوران کودک و نوجوان (داوری در خانه جشنواره به‌صورت فیزیکی).

جوایز ویژه دبیر جشنواره:

ایلیا رمضانی، برنده دیپلم افتخار بهترین فیلم کرونا روایت برای فیلم «فضای زندگی».

حبیب احمدزاده، کارگردان فیلم «داستان‌های هزار و یک روز؛ افسانه بنایان و غول چراغ جادو»، برنده دیپلم افتخار بداعت و نوآوری.

بهروز مفید، کارگردان فیلم «بام بالا»، برنده دیپلم افتخار بخش کسب‌وکار و ترغیب مخاطبان کودک و نوجوان.

حسین ریگی، کارگردان فیلم «لیپار»، برنده دیپلم افتخار بهترین فیلم در ارائه تصویری متفاوت از نوجوانان خطه سیستان و بلوچستان.

جوایز بخش بین‌الملل:

فیلم «مادربزرگ من ماتیلده» از کشور مکزیک، برنده دیپلم افتخار در بخش پویانمایی کوتاه.

فیلم «سکوت رودخانه» از کشور پرو، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین در بخش فیلم کوتاه داستانی.

مرتضی نجفی، برنده دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی برای فیلم‌برداری فیلم «یدو».

فیلم «محافظ برادر» از کشور ترکیه، برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر.

یاسین حبیب‌پور، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان برای فیلم «پسران دریا».

فیلم «پسران دریا»، نوشته افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه.

مهدی جعفری، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین کارگردانی برای فیلم «یدو».

فیلم «لوسیا» از کشور اسپانیا، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه ویژه هیئت داوران.

فیلم «پدربزرگ من یک فضایی است» از کشور کرواسی و «مارینا آندره اسکوپ» از کشور بوسنی، برنده دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه داوران کودک و نوجوان.

محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده فیلم «یدو»، برنده پروانه زرین بهترین فیلم بخش بین‌الملل.

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: