کد خبر: 4044179
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶

در راستای اعلام فراخوان «گنبدهای فیروزه‌ای به استقبال نوروز»، تعدادی از مساجد مناطق پانزده‌گانه شهر اصفهان برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی اعلام آمادگی کرده‌اند.

مسجد امام اصفهان

به گزارش ایکنا، به نقل از اداره ارتباطات معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان، سعید امامی، مسئول کمیته فرهنگی و تفریحی ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان از فراخوان طرح «گنبدهای فیروزه‌ای به استقبال نوروز» خبر داد و اظهار کرد: در این طرح، از مساجد سطح شهر اصفهان دعوت کرده‌ایم تا در استقبال از مسافران نوروزی، ما را یاری کنند.

وی با اشاره به شروع سفرهای نوروزی پس از دو سال و آغاز به کار ستاد خدمات سفر شهر اصفهان، گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود امسال مسافران و گردشگران زیادی در ایام نوروز از اصفهان بازدید کنند. بر این اساس، تلاش ما ارائه خدمات مطلوب و اجرای رویدادهای متنوع فرهنگی در این ایام است تا رضایت گردشگران جلب شود.

مسئول کمیته فرهنگی و تفریحی ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه هدف ما، ایجاد رفاه مناسب برای گردشگران است، افزود: اقدامات زیادی در این زمینه انجام شده که از آن جمله، می‌توان به تعامل با مساجد شهر اشاره کرد. در همین راستا، پس از اعلام فراخوان «گنبدهای فیروزه‌ای به استقبال نوروز»، تعدادی از مساجد مناطق پانزده‌گانه شهر اعلام آمادگی کرده‌اند که از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین‌ماه برای استفاده مسافران باز باشند.

وی با اشاره به حمایت مالی از مساجد شرکت‌کننده در این طرح، تصریح کرد: برگزاری نماز جماعت، پخش اذان و باز بودن درب مسجد از ساعت ۹ تا ۲۴، از جمله خدماتی است که در این طرح از سوی مساجد ارائه خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: